Jbf 2 Casa De Temporada A Partir De 3 Diarias Βίλα
| Γρήγορο check-in/ -out | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Jbf 2 Casa De Temporada A Partir De 3 Diarias Βίλα Olímpia με 2 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 4 χλμ. από το Hot Beach Olímpia και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της περιοχής.
Η βίλα με 2 μπάνια απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από πολιτιστικά αξιοθέατα, όπως Museu de Historia e Folclore Maria Olimpia. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν το Υδάτινο Πάρκο Thermas of Laranjais, που βρίσκεται σε απόσταση 4,1 χλμ.
Η Jbf 2 Casa De Temporada A Partir De 3 Diarias Βίλα έχει μπάνιο με walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.
Οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα ή να γευματίσουν στην τραπεζαρία. Επίσης, το κατάλυμα προσφέρει ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη, που επιτρέπει στους επισκέπτες να ετοιμάζουν τα γεύματα τους.
- Τοπικά αξιοθέατα
- ETEC - Centro Paula Souza1,8 χλμ.
- Instituto Educacional do Estado de Sao Paulo2 χλμ.
- Museu do Folclore2,8 χλμ.
- Εκκλησία της Παναγίας της Απαρεσίντα2,8 χλμ.
- Πλατεία Altino Arantes2,3 χλμ.
- Restaurante & Pizzaria Tropicália2,8 χλμ.
- Igreja Matriz de Sao Joao Batista2,8 χλμ.
- Πλατεία Rui Barbosa2,8 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Κρατικό Αεροδρόμιο Prof. Eribelto Manoel Reino64 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Χώρος στάθμευσης
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Jbf 2 Casa De Temporada A Partir De 3 Diarias Βίλα;
Οι πελάτες της η Jbf 2 Casa De Temporada A Partir De 3 Diarias Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Jbf 2 Casa De Temporada A Partir De 3 Diarias Βίλα;
Οι τιμές σε η Jbf 2 Casa De Temporada A Partir De 3 Diarias Βίλα κυμαίνονται από 38$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Jbf 2 Casa De Temporada A Partir De 3 Diarias Βίλα;
Οι πελάτες της η Jbf 2 Casa De Temporada A Partir De 3 Diarias Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.